A+ R A-

Efbet Liga - Програма

Понеделник, 25 Ноември 2019
15:00 Ботев (Пловдив) - : - Етър Стадион „Христо Ботев“ , Пловдив
15:00 Стадион „Христо Ботев“ , Пловдив
Неделя, 24 Ноември 2019
17:45 Левски - : - Царско Село Стадион „Георги Аспарухов“ , София
17:45 Стадион „Георги Аспарухов“ , София
15:15 Дунав - : - Берое Градски Стадион , Русе
15:15 Градски Стадион , Русе
Събота, 23 Ноември 2019
17:30 Лудогорец - : - Локо Пловдив Лудогорец Арена , Разград
17:30 Лудогорец Арена , Разград
15:00 Ботев (Враца) - : - Цска - София Враца , Враца
15:00 Враца , Враца
12:30 Славия - : - Черно Море Стадион "Славия" , София
12:30 Стадион "Славия" , София
Петък, 22 Ноември 2019
17:30 Арда Кърджали - : - Витоша Дружба , Кърджали
17:30 Дружба , Кърджали
Понеделник, 11 Ноември 2019
17:30 Царско Село - : - Дунав квартал Драгалевци, София , София
17:30 квартал Драгалевци, София , София
Неделя, 10 Ноември 2019
17:45 Витоша - : - Лудогорец Бистрица , Бистрица
17:45 Бистрица , Бистрица
15:15 Ботев (Пловдив) - : - Левски Стадион „Христо Ботев“ , Пловдив
15:15 Стадион „Христо Ботев“ , Пловдив
12:45 Берое - : - Арда Кърджали Стадион „Берое“ , Стара Загора
12:45 Стадион „Берое“ , Стара Загора
Събота, 9 Ноември 2019
17:30 Цска - София - : - Славия Стадион "Българска Армия" , Ловеч
17:30 Стадион "Българска Армия" , Ловеч
15:00 Етър - : - Черно Море Велико Търново , Велико Търново
15:00 Велико Търново , Велико Търново
Петък, 8 Ноември 2019
17:30 Локо Пловдив - : - Ботев (Враца) Стадион „Локомотив“ , Пловдив
17:30 Стадион „Локомотив“ , Пловдив
Четвъртък, 7 Ноември 2019
15:30 Арда Кърджали - : - Царско Село Дружба , Кърджали
15:30 Дружба , Кърджали
Сряда, 6 Ноември 2019
15:30 Левски - : - Етър Стадион „Георги Аспарухов“ , София
15:30 Стадион „Георги Аспарухов“ , София
Вторник, 5 Ноември 2019
17:30 Ботев (Враца) - : - Витоша Враца , Враца
17:30 Враца , Враца
17:30 Черно Море - : - Цска - София Стадион "Тича" , Варна
17:30 Стадион "Тича" , Варна
15:00 Славия - : - Локо Пловдив Стадион "Славия" , София
15:00 Стадион "Славия" , София
13:00 Дунав - : - Ботев (Пловдив) Градски Стадион , Русе
13:00 Градски Стадион , Русе

Untitled 3

Поз Отбор М ГР Т
1. Лудогорец 15 +20 39
2. Локо Пловдив 14 +18 32
3. Левски 14 +17 32
4. Цска - София 14 +11 25
5. Черно Море 14 +5 21
6. Берое 14 +1 21
7. Славия 13 0 19
8. Арда Кърджали 14 -2 19
9. Етър 14 -9 15
10. Дунав 14 -8 13
11. Ботев (Враца) 13 -9 11
12. Ботев (Пловдив) 14 -11 10
13. Царско Село 13 -11 9
14. Витоша 14 -22 3

Untitled 2

Сряда, 2 Октомври 2019
ЦСКА-Москва 0 : 2 Еспаньол
19:55 | VEB Arena, Москва
Ференцварош 0 : 3 Лудогорец
19:55 | Groupama Arena, Будапещ, Унгария
Четвъртък, 19 Септември 2019
Еспаньол 1 : 1 Ференцварош
22:00 | RCDE Stadium, Барселона, Испания
Лудогорец 5 : 1 ЦСКА-Москва
22:00 | Лудогорец Арена, Разград

За Контакти

Държава: България

Град: Разград


Имена за Историята

Ивайло Петев - Първи треньор на Лудогорец в "А" Група
Тодор Колев - Първи капитан на Лудогорец в "А" Група
Димо Бакалов - Автор на първия Гол за ЛУдогорец в "А" Група
Станислав Генчев - Реализирал първата дузпа за Лудогорец в "А" Група
Емил Гърговор - Реализирал първия хеттрик за Лудогорец в "А" Група

 

Този сайт използва "бисквитки", за да работи оптимално за Вас.